Акція для сімей з новонародженими

Подбайте, щоб вода, яку ви п'єте,
була якісною та безпечною

Акція для сімей новонароджених
+38

*Під подарунком мається на увазі можливість придбання другого бутля води Аляска за ціною 1,20 грн. з ПДВ,
1 упаковки води ТМ Аква Няня 1,5л ПЕТ (6 пляшок в упаковці) за ціною 0,12 грн. за упаковку.

Акція для сімей новонароджених

В акції можуть брати участь всі клієнти, які мають дітей віком не більше 1 року в момент оформлення замовлення

Для того щоб стати учасником акції необхідно надати:
  • - Копію паспорта одного з батьків;
  • - Копію свідоцтва про народження дитини.
Офіційні умови акції

Грудне вигодовування з водою Аляска.

І ось Ви стали мамою…

Всі відразу хочуть Вам допомогти і дають цінні поради по харчуванню, вихованню та догляду за дитиною.

Особливо гостро стоїть питання харчування мами, що годує, тому що від нього безпосередньо залежить якість грудного молока, яке так необхідно малюкові для нормального росту і розвитку. Одні радять дотримуватися дієти, інші – харчуватися так само, як і раніше (за умови, що харчування було здоровим). І тут кожна мама сама вирішує для себе, яких порад і правил дотримуватися.

Материнське молоко містить
87,5%
води

Єдине, в чому сходяться думки всіх фахівців, –
це необхідність вживання води мамою, що годує.

З одного боку вживання, 2,5 – 3-х літрів води на добу м'яко збільшує кількість вільної рідини в організмі, і, як наслідок, грудного молока. З іншого – саме вода вважається рідиною, яка сприяє нормальному протіканню всіх фізіологічних процесів, в тому числі й виділенню гормону пролактину, який відповідає за наповнення грудей молоком.

Пити воду при годуванні груддю необхідно невеликими порціями по 250-300 мл перед кожним годуванням дитини і прийомом їжі матусі. Вранці ж, натщесерце, бажано випити 0,5 літра води, щоб забезпечити викид пролактину в кров.

Єдине, про що ще варто пам'ятати, –
це якість води!

Звичайна вода з-під крана підходить для купання та інших побутових потреб. Але пити її навіть після кип'ятіння лікарі не рекомендують. Згідно досліджень Колумбійського університету охорони здоров'я у людей, які постійно вживають хлоровану воду, на 44% збільшується ризик онкозахворювань у порівнянні з тими, хто п'є чисту питну воду.

Лікарі стверджують, що вітаміни найкраще засвоюються з перших страв.

Тому дуже важливо, на якій воді вони готуються. Продукти максимально розкриють свій смак і збережуть якомога більше вітамінів, якщо Ви приготуєте суп на високоякісній питній воді.

Тому одним з найбільш зручних і безпечних варіантів є вживання бутильованої питної води від відомого виробника, якою є вода Аляска.

Аляска видобувається і розливається в екологічно чистих курортних регіонах України - Моршині, Миргороді та Голій Пристані. Її якість і безпеку гарантує найбільший виробник мінеральних вод в Україні IDS Group Ukraine, який також виробляє мінеральні води ТМ Моршинська та Миргородська.

  • Курортні регіони видобутку і розливу - Моршин, Миргород і Гола Пристань.

  • Багаторівнева фільтрація, яка зберігає природну структуру та мікроелементи.

  • Гарантія якості та безпеки від виробників «Моршинської» і «Миргородської».

Аляска розливається на місці видобутку в бутлі об'ємом 18,9л і саме звідти доставляється безпосередньо в Ваші домівки, в усі міста України. Таким чином, Ви зможете заощадити час і більше часу приділити Вашому малюку.

ТМ Аляска дарує подарунки всім сім'ям, у яких народилася дитина.

Дізнатися подробиці Акції можна по телефону 0 800 505 888 (безкоштовно з усіх телефонів України) або на сайті www.ids-service.com.ua

За даними досліджень Міжнародної академії екології та безпеки життєдіяльності, якісна вода покращує розумові здібності у дітей. Так, діти менше хворіють і краще вчаться в школі (60% проти 12% за умови вживання випадкової води, солодких газованих напоїв).

А поки Ваш малюк ще маленький, вживайте якісну питну воду Аляска Ви, і всі її властивості будуть передаватися малюкові з грудним молоком!

Загрузка