Оберіть своє місто
 • Одеса
 • Київ
 • Харків
 • Львів
 • Дніпро
 • Інше

Питання та відповіді

Поставити своє питання
 • Завдяки чому вода «Аляска» зберігається 6 місяців?
  Подивитися відповідь

  Герметичність закорковування забезпечує зберігання готової продукції протягом 6 місяців у закритому стані у разі дотримання умов зберігання, що вказані на етикетці. Нагадуємо, що зберігання повинно відбуватися в темних провітрюваних приміщеннях при температурі від 5 до 20 ºС.

 • Чи додають у воду антибіотики?
  Подивитися відповідь

  Ми вдячні за увагу до нашої продукції і відповідаємо на Ваше запитання.

  Власне кажучи, питання про наявність антибіотиків у бутильованих водах як такого не існує. Обговорення цієї теми цілком безпідставно ініціював один з учених, вочевидь, для підняття власного рейтингу пізнаваності. Простий контраргумент: собівартість води, якщо туди додавати антибіотики, для виробників була б просто золотою. Ні економічно, ні з погляду здорового глузду це просто не вигідно. Щоб було дотримано необхідних параметрів з мікробіології достатньо, наприклад, встановити звичайні ультрафіолетові лампи, що коштує у сотні разів дешевше. До речі, ця технологія успішно використовується на багатьох європейських підприємствах. Ультрафіолетове знезараження використовують також і на підприємствах компанії, яка випускає води «Аляска», «Старий Миргород».

  Справді якісна бутильована вода, така як «Аляска», «Старий Миргород», без будь-яких втручань може зберігати свої властивості досить довгий час у разі дотримання умов зберігання води, зазначених на етикетці.

  Тому, обираючи нашу продукцію, Ви можете бути абсолютно спокійні за своє здоров’я та здоров’я близьких вам людей.

 • Чому немає «Моршинської» в бутелях 18,9 л?
  Подивитися відповідь

  Компанія IDS Group Ukraine, партнер компанії IDS Aqua Service, прийняла рішення про випуск води «Моршинська» тільки в дрібній упаковці, як води елітної, преміум-класу (постановою Кабінету Міністрів України Моршинські джерела визнано унікальними) з обмеженими запасами. У бутлях об’ємом 18,9 л компанія пропонує води «Аляска» та «Старий Миргород».

 • Чи можна пити води від IDS Aqua Service новонародженим та дітям до 3-х років?
  Подивитися відповідь

  Акцентуємо Вашу увагу, що вода для немовлят та дітей до 3-х років відноситься до продуктів дитячого харчування. Наші води до таких продуктів офіційно не відносяться.

  Тому використання вод від IDS Aqua Service для дітей молодшого віку – на розсуд батьків. 
  Якщо батьки  прийняли рішення використовувати наші води -  рекомендуємо застосовувати Аляску для приготування сумішей. Для пиття в сирому вигляді краще використовувати спеціально призначену дитячу воду в малій тарі.

Завантаження