Оберіть своє місто
  • Одеса
  • Київ
  • Харків
  • Львів
  • Дніпро
  • Інше

Вода Аляска

Видобувається в курортних регіонах – Моршині, Миргороді та Голої Пристані, які згідно екологічній карті вод України є одними з найбільш чистих в Україні

Захист бутля

1. Брендований пильовик

Кожен бутель містить брендований пильовик, що запобігає потраплянню пилу. Одноразова двокомпонентна пробка разом з пилюжником захищають воду від можливості повторного відкриття і ви зможете бути впевненими, що вода була розлита на заводі і відповідає заявленій якості.

2. Термоковпачок

Термоколпачек з нанесеною назвою компанії є маркером IDS Aqua Service, який підтверджує належність товару до виробника і виключає можливість підробки.

3. Лазерне нанесення дати

Тільки в компанії IDS Aqua Service дата виробництва на кожному бутлі маркується лазером, що дає гарантію відповідності терміну придатності води і її приналежність до виробника IDS Aqua Service.

4. Одноразова двокомпонентна пробка

Завдяки особливій формі і конструкції дана пробка може бути відкрита тільки один раз. Завдяки цьому ви можете бути впевненими в тому, що вашу воду розлили саме на заводі IDS Aqua Service.Благодаря багаторівневої захисту ми гарантуємо якість води і збереження її унікальних смакових і природних качеств.Ми контролюємо якість на всіх етапах розливу води, що дозволяє бути впевненим у збереження природних властивостей води «Аляска» та «Старий Миргород».

Вода Аляска

Вода в закритому бутлі зберігається 6 місяців

У откупоренная стані ми рекомендуємо зберігати воду не більше 2-х тижнів

Зберігати воду рекомендується при температурі +5 +20 градусів в добре провітрюваному приміщенні.

Дата виробництва і термін придатності наносяться спеціальним лазерним маркером, який використовує тільки компанія IDS Aqua Service.

Завантаження