Доставка води з курортних регіонів

Вода "Аляска"

Кришталева чистота
та гарантована якість

Про компанію

Компанія IDS Aqua Service:

  • Частина групи компаній IDS Borjomi Ukraine, яка пропонує такі відомі природні мінеральні води, як Моршинська та Миргородська;
  • Виробництво тільки в курортних регіонах України, тобто води, які виробляє компанія, є унікальними;
  • Виробництво сертифіковане за європейським стандартом  НАССР ISO 22000, що гарантує якість і безпеку продукції;
  • Провідний національний оператор ринку доставки води;
  • Високий рівень сервісу та понад 170 000 задоволених клієнтів;
  • Компанія працює з 1996 року і починала свою діяльність як виробник ТМ Моршинська. З 2005 року займається виключно виробництвом води в великих бутлях та її доставкою.
ids-scheme.jpgids-scheme-mob-ua.jpg
ids-infographic_new.jpgids-infographic-mob_new.jpg

Асоціації, до яких ми входимо

Асоціація «Бутильовані води України» - єдина національна Асоціація ринку доставки води, яка працює вже 10 років і до складу якої входять провідні виробники – Субос (ТМ Еталон), CLEARWATER, IDS Aqua Service (ТМ Аляска, ТМ Старий Миргород), Райське Джерело, Дарвет (ТМ Експресія), дистрибутор - Українські Джерела-Житомир, постачальник обладнання - ХотФрост, а також постачальники полікарбонатної тари Юджин та Грайф.

Асоціація виробників мінеральних та питних вод України є єдиним українським членом Європейської Федерації бутильованих вод, яка понад 10 років представляє інтереси близько 650 виробників по всій Європі.

EFBW (European Federation of Bottled Waters) прагне захищати унікальні якості природних вод та роботи з просування сектору бутильованої води та її продуктів. Федерація виступає у ролі адвоката галузі, щоб забезпечити визнання та підтримку високих стандартів безпеки, якості та екологічних стандартів для пляшкових вод. EFBW має членську базу 26 національних торговельних асоціацій, 5 компаній-прямих членів, а також різних наукових та дослідницьких установ.