Доставка води з курортних регіонів

Вода "Аляска"

Кришталева чистота
та гарантія якості

Вода Аляска

Видобувається в курортних регіонах - Моршині, Миргороді та Голій Пристані, які згідно екологічної карти вод України є одними з найбільш чистих в нашій країні.

Виробництво Аляски сертифіковано за європейським стандартом НАССР ISO 22000. Цей сертифікат передбачає підхід до безпеки виробництва з точки зору оцінки ризиків. Завдяки цьому попереджаються негативні фактори, які можуть вплинути на якість готової продукції. Особлива увага при цьому приділяється санітарному стану виробництва та гігієні. Таким чином, Ви можете бути впевнені в безпечності продукції.

Склад Аляски збалансований. Вона ідеальна для приготування напоїв та їжі, а також не залишає накипу.

Якість і безпека гарантовані групою IDS Borjomi Ukraine, яка представляє такі відомі торгові марки природних мінеральних вод, як Моршинська та  Миргородська.

Для розливу використовується тара з харчового полікарбонату, властивості якого наближені до властивостей скла, і при цьому є міцним і легким.

Ми доставляємо Аляску прямо додому у зручний для Вас час.

Склад води Аляска

Збалансований склад води Аляска дозволяє використовувати її як для пиття,
так і для приготування напоїв та їжі

Показники Аляска Норма санпін Відповідність
нормам
рН 6,5-8,3 6,5-8,5
Кальцій, мг/л 5-15 < 130
Магній, мг/л 2-10 < 80
Хлориди, мг/л 5-40 < 250
Сульфати, мг/л <15 < 250
Загальна лужність, ммоль/л 0,9-2,5 > 6,5
Загальна жорсткість, ммоль/л 0,9-1,3 ? 7,0
Сухий залишок, мг/л 100-150<1000

Наші сертифікати

Сьогодні за європейськими нормами скасовано обов'язкову сертифікацію, оформлення висновків санітарно-епідеміологічної експертизи на нормативну документацію та готову продукцію, державну реєстрацію ТУ і багато інших дозвільних документів. 
Однак на воду Аляска ми як і раніше надаємо основні документи:
  • Висновок на воду, який діє та термін дії ТУ;
  • Сертифікати відповідності для всіх заводів-виробників;
  • Сертифікати, які підтверджують впровадження та функціонування системи НАССР для всіх заводів-виробників;
  • Протоколи всіх досліджень вихідної води і готової продукції, які вимагає СанПІН;
  • Висновки на бутлі, пробки, пакети, термо-етикетку і т.д.;
  • Якісні посвідчення, що підтверджують якість та безпеку кожної партії нашої продукції.
Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи  Сертифікат відповідності "Вода питна фасована" Сертифікат НАССР ISO 22000 Сертифікат Аляска 18.9 Полтава Сертифікат відповідності ISO Міжнародний сер

Основна перевага категорії бутильованої води

– це гарантія якості та безпеки продукції, що досягається за рахунок:

Контролю продукції на всіх виробничих етапах – від вхідної води до готової продукції. При цьому контролюється кожна партія продукції. На відміну, наприклад, від води з-під крана або інших альтернативних джерел, де вимірювання показників неможливо здійснити безпосередньо в місці розливу.

Джерела, які використовує компанія IDS Aqua Servicе, розташовані в курортних регіонах України. Вони захищені від впливу негативних факторів навколишнього середовища, на відміну від поверхневих вод, які часто використовуються для подачі води в системи централізованого водопостачання.

Постійний хімічний склад води, який досягається завдяки захищеності джерел.

Бутильована вода не хлоруєтся.
Відомо, що хлор часто використовується для знезараження води в системі централізованого водопостачання (в яку іноді входять і бювети). При кип'ятінні хлор може утворювати комплексну сполуку, яка є канцерогеном.

Зручність сервісу.
Вам необхідно зробити замовлення, і кур'єр доставить Вам воду в зручний час. Ви не витрачаєте сили на забезпечення Вашої сім'ї якісною питною водою.