Оберіть своє місто
  • Одеса
  • Київ
  • Харків
  • Львів
  • Дніпропетровськ
  • Інше

Швидке замовлення води

Кількість бутлів

Клієнт

П.І.Б.

+38
Ціна на воду Аляска:

Не обрано місто

Нам довіряють

0 800 505 881

Доставка питної води по Україні

Жителі мегаполісів та районних центрів України відчувають потребу в якісній питній воді постійно. Нормальне функціонування організму, розумові здібності і навіть стан нервової системи безпосередньо залежать від своєчасного тамування спраги. У міських умовах знайти здорове природне питво стає все складніше. Сьогодні на ринку натуральна артезіанська вода з доставкою - найбільш популярна послуга серед офісних компаній та соціальних установ. Вона дозволяє зекономити час і гроші на пошуках чистого джерела. А ще - гарантує якісний продукт та зручний сервіс для споживача.

Компанія з доставки води IDS Aqua Service

Наш холдинг IDS Aqua Service відомий кожному українцю з 1996 року. Постійні покупці стали шанувальниками легендарних брендів нашого виробництва: · Моршинська; · Миргородська; · Аляска. Вже більше 10 років ми також здійснюємо розвезення води у великих бутлях (18,9 л) по всіх куточках України. Унікальне поєднання приємного смаку та корисних мінеральних речовин - яскрава ознака бренду Аляска. Якість нашого продукту підтверджено міжнародними сертифікатами відповідності європейським стандартам НАССР ISO 22000. Понад 100 тисяч клієнтів по всій країні оцінили переваги питної води на замовлення, яку виготовляє та привозить наша фірма.

Аляска - продукт для здоров'я і життя

Замовляючи чисту воду у нас, клієнт отримує тільки найкраще. Аляска - найякісніший продукт на ринку бутильованих напоїв в Україні. Головні ознаки якості нашого бренду Унікальність Сировина видобувається із глибоких артезіанських свердловин в трьох курортних регіонах України: · Моршині, · Миргороді, · у містечку Гола Пристань. Найчистіша природна рідина спочиває недоторканою в артезіанських басейнах тисячоліття. За цей час формується її унікальний смак і склад. Гарантія якості Ми гарантуємо надійність та безпеку Аляски і готові надати документальні підтвердження цього: · міжнародний сертифікат відповідності європейським стандартам НАССР ISO 22000; · сертифікати відповідності нормам якості та безпечності виробництва для кожного з трьох заводів-виробників; · протоколи численних досліджень сировини і готової продукції, схвалені СанПіН; · висновки державного зразка на продукцію, які діють на весь період ТУ; · серійні посвідчення якості на кожну партію продукції; · висновки СЕС про якість напою, а також про безпечність матеріалів, з яких зроблено тару, етикетки та пробки; · численні грамоти і нагороди, що підтверджують вибір українців. Стабільність Ми популярні на українському ринку вже більше 10 років. Продаж води і адресна доставка продукції здійснюється нашими кур'єрами в усі регіони країни. Сотні тисяч вдячних покупців стали нашими постійними клієнтами

Високий рівень сервісу в подарунок

Клієнти, що прийняли рішення співпрацювати з нами, отримують в комплекті зі здоровим продуктом відмінний сервіс від нашої компанії:
1. Цілодобову можливість зробити замовлення онлайн або по «гарячій лінії».
2. Адресну безкоштовну доставку води в день замовлення.
3. Всілякі, зручні для клієнта, способи оплати.
4. Пільгові умови для придбання супутніх товарів (чаю, кави, стаканчиків, серветок).
5. Встановлення, сервіс і ремонт обладнання для розливу.
6. Можливість придбати в кредит за спеціальними цінами сучасні кулери.
7. Чітке дотримання графіку поставок замовлень.
Читати далі...
Завантаження