Оберіть своє місто
  • Одеса
  • Київ
  • Харків
  • Львів
  • Дніпро
  • Інше
Оформити замовлення

Швидке замовлення води

Кількість бутлів
+38

Ціна на воду Аляска:

Не обрано місто

Доставка питної води по Україні

Мешканці мегаполісів та районних центрів України постійно відчувають потребу в якісній питній воді. Нормальне функціонування організму, розумові здібності та навіть стан нервової системи безпосередньо залежать від своєчасного тамування спраги. У міських умовах знайти здорове природне питво стає все складніше. Сьогодні на ринку натуральна артезіанська вода з доставкою – найбільш популярна послуга серед офісних компаній та соціальних установ. Вона дозволяє економити час і гроші на пошуках чистого джерела, а ще – гарантує якісний продукт і зручний сервіс для споживача.

Компанія з доставки води IDS Aqua Service

Наш холдинг IDS Aqua Service відомий українцям з 1996 року. Постійні покупці стали шанувальниками легендарних брендів нашого виробництва:

· Моршинська;

· Миргородська;

· Аляска.

Вже більше 10 років ми також здійснюємо розвезення води у великих бутлях (18,9 л) по всіх куточках України. Унікальне поєднання приємного смаку та корисних мінеральних речовин - яскрава ознака бренду Аляска. Якість нашого продукту підтверджено міжнародними сертифікатами відповідності європейським стандартам НАССР ISO 22000. Понад 100 тисяч клієнтів по всій країні оцінили переваги питної води на замовлення, яку виготовляє та привозить наша фірма.

Аляска - продукт для здоров'я і життя

Замовляючи чисту воду у нас, клієнт отримує тільки найкраще. Аляска – найякісніший продукт на ринку бутильованих напоїв в Україні. Головною ознакою якості нашого бренду є унікальна сировина, яка видобувається з глибоких артезіанських свердловин у трьох курортних регіонах України:

· Моршин;

· Миргород;

· Гола Пристань.

Найчистіша природна рідина тисячоліття спочиває недоторканою в артезіанських басейнах. За цей час формується її унікальний смак і склад.

Високий рівень сервісу в подарунок

Клієнти, що прийняли рішення співпрацювати з нами, отримують в комплекті зі здоровим продуктом відмінний сервіс від нашої компанії:
1. Можливість зробити замовлення онлайн або по «гарячій лінії».
2. Адресну безкоштовну доставку води в день замовлення.
3. Різноманітні зручні для клієнта способи оплати.
4. Пільгові умови для придбання супутніх товарів (чаю, кави, стаканчиків, серветок і т.п.).
5. Встановлення, сервіс і ремонт обладнання для розливу.
6. Можливість придбати в кредит за спеціальними цінами сучасні кулери.
7. Чітке дотримання графіку поставок замовлень.

Читати далі...
Завантаження